Leidingsploeg 2020 – 2021

 

Volwassenbegeleiding
Sander Goyvaerts Ann Hendrickx
0496/07.22.90 0471/93.92.42
sandergoyvaerts@hotmail.com Ann@tuinenjoos.be
Marleen Maasen
0473/23.04.17
leenmaasen@hotmail.com
Hoofdleiding
Brent Pouliart Astrid De Smet
0487/67.56.82 0471/12.62.28
brent.pouliart@hotmail.com desmet.astrid@hotmail.com
Joke Snoeijs
0470/52.47.84
joke.snoeys@telenet.be
Ribbels (jongens 1ste-2de leerjaar)
Vincent Woedstadt Klaas Nys
0470/59.74.78 0479/01.00.08
vincent.woedstadt@hotmail.com klaas.nys@gmail.com 
Senne Arnould
0484/54.28.91
senne.arnould@gmail.com
Pebbels (meisjes 1ste-2de leerjaar)
Mona Gyns Amber Knops
0468/12.20.02
mona.gyns@gmail.com
Eloïse Jacobs
0468/20.48.29
eloise.jacobs@hotmail.be
Speelclubs (jongens 3de-4de leerjaar)
Brent Pouliart Michiel Woedstadt
0487/67.56.82 0472/76.49.69
brent.pouliart@hotmail.com michiel.woedstadt@hotmail.com
Quinten Van Rompuy
0470/53.39.62
quinten.vanrompuy@gmail.com
Speelclubs (meisjes 3de-4de leerjaar)
Hanne Vanholme Emma Van Kolen
0478/82.78.34 0468/27.01.00
hanneke.vanholme@hotmail.be Emmavankolen@hotmail.com
Jasnalien Ceulemans  Jolien Reyniers
0484/89.86.70 0471/02.33.67 
ceulemans.jasnalien@hotmail.be reyniers.jolien@gmail.com 
Rakkers (jongens 5de-6de leerjaar)
Cedric Scheldeman Joren Verstrepen
0483/41.08.43 0472/69.58.25
cedric.scheldeman@hotmail.com Joren.verstrepen@gmail.com
Sime Verstrepen Daan Verschaeren
0471/76.19.98 0496/10.00.43
sime.verstrepen@gmail.com Daan2001@live.be
Kwiks (meisjes 5de-6de leerjaar)
Alicia Marreel Xanne Bekaert
0471/28.45.37 0472/71.04.88
alicia.marreel@gmail.com xanne.bekaert@hotmail.com
Malaika Miels
0498/97.44.84
Malaika.miels@hotmail.com
Toppers (jongens 1ste-2de middelbaar)
Ward Hellemans Casper Vandeven
0471/24.19.21 0468/04.47.30
hellemans.ward@gmail.com Caspervandeven28@gmail.com
Tom Snoeijs
0470/38.63.99
Tom.Snoeijs@hotmail.com
Tippers (meisjes 1ste-2de middelbaar)
Ragne Tobback Willemien De Wael
0468/28.20.12 0471/76.11.72
Ragne2002tobback@gmail.com Willemien@outlook.be
Paulien van Calster  Lisa Symoens
0471/86.49.31 0474/10.19.80 
paulien.vancalster@gmail.com Symoens.lisa@gmail.com
Kerels (jongens 3de-4de middelbaar)
Seppe de Schouwer Lennert Van Dievel
0472/05.14.12 0496/38.40.32
sds.seppe@gmail.com lennert0308@gmail.com
Matthias Vanholme Emile Boving
0479/88.75.07 0483/40.83.77
matthias.vanholme@hotmail.be Boving.emile@gmail.com
Tiptiens (meisjes 3de-4de middelbaar)
Joke Snoeijs Eva Geens
0470/52.47.84 0477/08.04.93
joke.snoeys@telenet.be eva.geens@hotmail.com
Katrijn De Rooster
0488/01.53.93
katrijn.dr@hotmail.be
Aspiranten (jongens 5de-6de middelbaar)
Thibaut Van Acker Joost Van Dievel
0475/25.55.95 0493/52.07.41
thibaut.vanacker@hotmail.com joostvandievel@outlook.com
Danté Van Den Broeck
0488/39.19.56
dante123.dvdb@gmail.com
Aspiranten (meisjes 5de-6de middelbaar)
Virginie Warlop  Emma Verhellen
0475/43.86.91 0456/24.34.31
virginie.warlop@gmail.com emma.verhellen@gmail.com
Astrid De Smet
0471/12.62.28
desmet.astrid@hotmail.com