Leidingsploeg 2021 – 2022

Volwassenbegeleiding
Sander Goyvaerts Ann Hendrickx
0496/07.22.90 0471/93.92.42
sandergoyvaerts@hotmail.com Ann@tuinenjoos.be
Marleen Maasen
0473/23.04.17
leenmaasen@hotmail.com
Hoofdleiding
Klaas Nys Eloïse Jacobs
0479/01.00.08 0468/20.48.29
klaas.nys@gmail.com eloise.jacobs@hotmail.be
Joost Van Dievel Katrijn De Rooster
0493/52.07.41 0488/01.53.93
joostvandievel@outlook.com katrijn.dr@hotmail.be
Ribbels (jongens 1ste-2de leerjaar)
Andres De Laet Quinten Van Rompuy
andres.de.laet@icloud.com Quinten.vanrompuy@gmail.com
Milan Laurens
milanlaurens@yahoo.com
Pebbels (meisjes 1ste-2de leerjaar)
Noor Van den Hende Fran Van Kolen
noorvandenhende@outlook.com franvankolen@gmail.com
Julie Ryckaert
Julie@ryckaert.net
Speelclubs (jongens 3de-4de leerjaar)
Ward Hellemans Tom Snoeijs
hellemans.ward@gmail.com Tom.Snoeijs@telenet.be
Louis Janssens
louis.janssens1@outlook.com
Speelclubs (meisjes 3de-4de leerjaar)
Emma Van Kolen Maud Van Dievel
Emmavankolen@hotmail.com maudvandievel@hotmail.be
Romy Grimmer Marie Vanderspikken
romygrimmer@gmail.com Marie.vanderspikkenk9@gmail.com
Rakkers (jongens 5de-6de leerjaar)
Joren Verstrepen Joost Van Dievel
Joren.verstrepen@gmail.com joostvandievel@outlook.com
Ruben Knops
Rubenknops@hotmail.com
Kwiks (meisjes 5de-6de leerjaar)
Alicia Marreel Jelena Lefeber
alicia.marreel@gmail.com Jelena.lefeber@gmail.com
Hannah Jacobs
jacobshannah@outlook.com
Toppers (jongens 1ste-2de middelbaar)
Robbe De Rooster Lennert Van Dievel 
robbedr1@hotmail.be lennert0308@gmail.com
Tippers (meisjes 1ste-2de middelbaar)
Eloïse Jacobs Marie-Lynn Ooms
eloise.jacobs@hotmail.be marie.lynn.ooms@icloud.com
Kristina Yonkova
kristina.yonkova@outlook.com

 

Kerels (jongens 3de-4de middelbaar)
Cedric Scheldeman Wout Vervoort
cedric.scheldeman@hotmail.com woutvervoort1@hotmail.com
Tiptiens (meisjes 3de-4de middelbaar)
Zoë Van Kelst Nina Michiels
Zoevankelst1611@outlook.com Nina.pimpernel@gmail.com
Merel Devyver 
merel.devyver@gmail.com
Aspiranten (jongens 5de-6de middelbaar)
Thiewout Bekaert  Klaas Nys
thiewout@gmail.com klaas.nys@gmail.com
Senne Arnould
senne.arnould@gmail.com
Aspiranten (meisjes 5de-6de middelbaar)
Ragne Tobback Eva Geens
Ragne2002tobback@gmail.com eva.geens@hotmail.com
Katrijn De Rooster 
katrijn.dr@hotmail.be