Leidingsploeg 2021 – 2022

 

Volwassenbegeleiding
Sander Goyvaerts Ann Hendrickx
0496/07.22.90 0471/93.92.42
sandergoyvaerts@hotmail.com Ann@tuinenjoos.be
Marleen Maasen
0473/23.04.17
leenmaasen@hotmail.com
Hoofdleiding
Klaas Nys Astrid De Smet
0479/01.00.08 0471/12.62.28
klaas.nys@gmail.com  desmet.astrid@hotmail.com
Joost Van Dievel
0493/52.07.41
joostvandievel@outlook.com
Ribbels (jongens 1ste-2de leerjaar)
Joost Van Dievel Sime Verstrepen
0493/52.07.41 0471/76.19.98
joostvandievel@outlook.com sime.verstrepen@gmail.com
Casper Vandeven Wout Vervoort
0468/04.47.30 0497/85.47.85
Caspervandeven28@gmail.com woutvervoort1@hotmail.com
Pebbels (meisjes 1ste-2de leerjaar)
Astrid De Smet Jasnalien Ceulemans 
0471/12.62.28 0484/89.86.70
desmet.astrid@hotmail.com ceulemans.jasnalien@hotmail.be
Nina Michiels
0472/57.99.94
Nina.pimpernel@gmail.com
Speelclubs (jongens 3de-4de leerjaar)
Cedric Scheldeman  Milan Laurens
0483/41.08.43 0478/17.04.82
cedric.scheldeman@hotmail.com milanlaurens@yahoo.com
Thiewout Bekaert
0468/29.92.91
Thiewout@gmail.com
Speelclubs (meisjes 3de-4de leerjaar)
Virginie Warlop  Hanne Vanholme
0475/43.86.91 0478/82.78.34
virginie.warlop@gmail.com hanneke.vanholme@hotmail.be
Mona Gyns Willemien De Wael
0468/12.20.02 0471/76.11.72
mona.gyns@gmail.com Willemien@outlook.be
Rakkers (jongens 5de-6de leerjaar)
Quinten Van Rompuy Robbe De Rooster
0470/53.39.62 0471/80.53.23
quinten.vanrompuy@gmail.com robbedr@hotmail.be
Danté Van Den Broeck
0488/39.19.56
dante123.dvdb@gmail.com
Kwiks (meisjes 5de-6de leerjaar)
Eva Geens Katrijn De Rooster
0477/08.04.93 0488/01.53.93
eva.geens@hotmail.com katrijn.dr@hotmail.be
Jolien Reyniers Emma Verhellen
0471/02.33.67  0456/24.34.31
reyniers.jolien@gmail.com  emma.verhellen@gmail.com
Toppers (jongens 1ste-2de middelbaar)
Joren Verstrepen  Matthias Vanholme
0472/69.58.25 0479/88.75.07
Joren.verstrepen@gmail.com matthias.vanholme@hotmail.be
Daan Verschaeren Klaas Nys
0496/10.00.43 0479/01.00.08
Daan2001@live.be klaas.nys@gmail.com 
Tippers (meisjes 1ste-2de middelbaar)
Alicia Marreel Zoe van Kelst
0471/28.45.37 0477/26.82.84
alicia.marreel@gmail.com Zoevankelst1611@outlook.com
Julie Ryckaert
0489/68.60.48
Julie@ryckaert.net
Kerels (jongens 3de-4de middelbaar)
Lennert Van Dievel Thibaut Van Acker
0496/38.40.32 0475/25.55.95
lennert0308@gmail.com thibaut.vanacker@hotmail.com
Senne Arnould
0484/54.28.91
senne.arnould@gmail.com
Tiptiens (meisjes 3de-4de middelbaar)
Eloïse Jacobs Ragne Tobback
0468/20.48.29 0468/28.20.12
eloise.jacobs@hotmail.be Ragne2002tobback@gmail.com
Emma Van Kolen
0468/27.01.00
Emmavankolen@hotmail.com
Aspiranten (jongens 5de-6de middelbaar)
Seppe de Schouwer Ward Hellemans
0472/05.14.12 0471/24.19.21
sds.seppe@gmail.com hellemans.ward@gmail.com
Sime Verstrepen
0471/76.19.98
sime.verstrepen@gmail.com
Aspiranten (meisjes 5de-6de middelbaar)
Lisa Symoens Malaika Miels
0474/10.19.80  0498/97.44.84
Symoens.lisa@gmail.com Malaika.miels@hotmail.com
Amber Knops