Liefste ouders en leden,

Wij trekken zondag 6 maart er weer op uit om onze gemeente netjes te maken.  Samen met de andere jeugdbewegingen uit Bonheiden en Rijmenam zetten we ons beste beentje voor om al het zwerfvuil op te ruimen. We krijgen hiervoor heel wat subsidies van onze gemeente, dus het is belangrijk dat iedereen aanwezig is. Vele handen maken licht werk!

We horen jullie al denken: “Wat hebben we daar nu aan?”. Zet jullie beste speurneus al maar op, want tussen het zwerfvuil zijn opdrachten verborgen. Kunnen jullie met je groep een opdracht vervolledigen? Dan staat er een leuke verrassing te wachten!!!

Wij verwachten iedereen vol goede moed om samen met ons de straten van Bonheiden (on)veilig (én vooral super proper) te maken!

Wat praktische info:

  • WANNEER: 6 maart van 12u30 tot 17u.
  • WAAR: We verzamelen eerst aan de chirolokalen.
  • WAT NEEM JE MEE: We verwachten iedereen in chiro-uniform. Een tussendoortje en drankje voor onderweg mag je zeker meebrengen. De oudste drie groepen komen best met de fiets.

Lieve groetjes,

De leiding

(Gelieve een seintje te geven wanneer uw dochter of zoon er niet bij kan zijn via de WhatsApp groepen.)