Background

 

Hieronder kan u de contactgegevens terugvinden van onze leidingploeg!

Groepsleiding  
Sam Vandeweyer Ellen Piron
0488/47.76.40 0493/52.23.71
sam.vandeweyer@hotmail.com ellen.piron@hotmail.com
   
Ribbels (1e en 2de leerjaar)  
Maarten De Rooster Yoren De Schryver
0468/13.45.85 0470/04.02.39
maartenderooster@hotmail.com yoren_de_schryver@hotmail.com
   
Brent Pouilart Arthur Geens
0487/67.56.82 0476/02.99.81
brent.pouliart@hotmail.com  
   
Pebbels (1e en 2de leerjaar)  
Astrid De Smet Hanne Vanholme
0471/12.62.28 0478/82.78.34
desmet.astrid@hotmail.com hanneke.vanholme@hotmail.be
   
Speelclubs (jongens) (3de en 4de leerjaar)  
Thomas Vanhove Theo Boving
0470/35.57.62 0487/84.78.78
thomas.vanhove111@gmail.com theo.boving@hotmail.com
   
Seppe De Schouwer  
0472/05.14.12  
sds.seppe@gmail.com  
   
Speelclubs (meisjes) (3de en 4de leerjaar)  
Femke Bordo Jasnalien Ceulemans
0478/47.49.70 0484/89.86.70
femke.bordo@hotmail.be ceulemans.jasnalien@hotmail.be
   
Rakkers (5de en 6de leerjaar)  
Aaron Van Mingeroet Dries Van den Ende
0494/70.20.56 0497/06.95.17
aaron.vanming@hotmal.com driesvandenende@gmail.com
   
Emile Boving  
   
   
   
Kwiks (5de en 6de leerjaar)  
Virginie Warlop Joke Snoeijs
0475/43.86.91 0470/52.47.84
virginie.warlop@gmail.com joke.snoeys@telenet.be
   
Toppers (1e en 2de middelbaar)  
Ruben Vanhove Michiel Woedstadt
0470/35.57.75 0472/76.49.69
ruben.vanhove11@telenet.be michiel.woedstadt@hotmail.com
   
Danté  
0488/39.19.56  
dante123.dvdb@gmail.com  
   
Tippers (1e en 2de middelbaar)  
Michelle Peers Amber Knops
0479/04.21.23 0472/40.57.55
michellepeers97@gmail.com amberknops@icloud.com
   
Kerels (3de en 4de middelbaar)  
Vincent Gommers Gilian Van de Bosch
0478/06.62.12 0491/64.93.35
vincentgommers@hotmail.com  
   
Sander Cauwenberghs  
0474/63.08.28  
sander--c@hotmail.com  
   
Tiptiens (3de en 4de middelbaar)  
Malaika Miels Axelle Jacobs
0498/97.44.84 0474/70.54.68
malaika.miels@hotmail.com axelle_jacobs@hotmail.com
   
Aspiranten (jongens) (5de en 6de middelbaar)  
Sam Vandeweyer Jeroen Goyvaerts
0488/47.76.40 0474/12.88.15
sam.vandeweyer@hotmail.com jeroen.goyvaerts@hotmail.com
   
Vincent Woedstadt  
0470/59.74.78  
vincent.woedstadt@hotmail.com  
   
Aspiranten (meisjes) (5de en 6de middelbaar)  
Ellen Piron Julie Verworst
0493/52.23.71 0478/35.55.76
ellen.piron@hotmail.com julie_verworst@hotmail.com